Nodarbības notiek Rīgas Dabaszinību skolas Dārza mājā, Ernestīnes ielā 8a, Rīgā

Pulciņš piemērots bērniem un jauniešiem no 7 līdz 25 gadiem.

Nodarbības notiek pirmdienās:

1.grupai no 14.00 līdz 16.10

2. grupai no 16.15 līdz 18.25

Skolotāja Ivanda Spulle-Meiere, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Aicinām jauniešus no 10 līdz 25 gadiem ar vai bez iepriekšējas sagatavotības apgūt jaunus izteiksmes līdzekļus, arī pamatzināšanas vizuālajā mākslā. Nodarbību teorētiskajā daļā - lekcijas, pārrunas, diskusijas, izstāžu apmeklējumi, video un interneta materiālu studēšana. Praktiskajā daļā - zīmēšana, gleznošana, fotografēšana u.c., grupu, individuāls un projektu darbs.

Nodarbību laiki tiks publicēti septembra sākumā. Nodarbības notiks Rīgas Dabaszinību skolā, Ernestīnes ielā 8A.

Pulciņu vada Marts Daknis; kontakti un plašāka informācija – tel. 26 359 619, epasts - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lielajā klasē, Rīgas Dabaszinību skolā, Ernestīnes ielā 8A

Pulciņš tiem, kas grib savām rokām radīt oriģinālas, praktiskas lietas un aksesuārus no auduma (piespraudes, brelokus, maciņus, rotaļlietas un citus izstrādājumus), kas sagādā prieku! 

Lasīt tālāk ...

Dārza mājā, Rīgas Dabaszinību skolā, Ernestīnes ielā 8A

Izmanto iespēju veidot no Latvijas sarkanā mālā un citiem māliem, materiāliem! Darbi  tiks izdedzināti un nodoti autora gādībā! Bildē redzami slāpētie podi. Ļoti ceram, ka arī Āgenskalnam būs savs malkas ceplis aiz siltumnīcām, kur puķkopju pulciņiem aug pat lauru koki!

Bet sākumā strādāsim un mācīsimies kopā. Māli jau ir atvesti! Dārza namiņš ar ļoti jauku atmosfēru Tevi jau gaida!

Lasīt tālāk ...

Dārza mājā, Rīgas Dabaszinību skolā, Ernestīnes ielā 8A

Gatavosim māla krelles, gan arī citu dažādu materiālu rotas. Pētīsim vēsturi, izmantosim dabas materiālus, atklāsim, ka īsti labas arī šodien ir šamaņu rotas. Āgenskalna skaistā dārzā ir mazs dārza namiņš, tur taps daži labi brīnumi! Esi gatavs?

Lasīt tālāk ...

Lielajā klasē, Rīgas Dabaszinību skolā, Ernestīnes ielā 8A

Pulciņā „Dabas studija” bērniem un jauniešiem ir iespēja apgūt zīmēšanas, gleznošanas un veidošanas pamatus, kā arī pilnveidot jau iegūtās iemaņas un prasmes. Zīmēšanā un gleznošanā iespēja darboties dažādās tehnikās, veidošanā – iepazīt un izmēģināt dažādus materiālus un to pielietošanas iespējas.  Iespēja izmēģināt roku  zīda un stikla apgleznošanā. Skolotāja palīdzēs realizēt idejas, ļaujot audzēkņiem izpausties un veicināt radošumu. Kā arī ir iespēja piedalīties dažādos konkursos un mūsu skolas aktivitātēs.

Lasīt tālāk ...

Sadarbības partneri