Mūsu skolas stikla apgleznošanas pulciņa dalībnieki guvuši panākumus vairākos konkursos. 

Lasīt tālāk ...

Rīgas Dabaszinību  skolas puķkopības pulciņa audzēkņi piedalās Zaļās jostas “Tīrai Latvijai” organizētā radošā dizaina konkursā “Es sāku ar sevi – tīrai Latvijai!” Pulciņa audzēkņi mācās ne tikai audzēt puķes, bet arī rūpēties par dabu – mēs stādām kokus, vācam makulatūru, rīkojam sakopšanas talkas. 

Nodarbības laikā runājām par to, ka iepirkumu  maisiņi, kas nonāk vidē, apdraud ekosistēmu. Izveidojām prezentāciju par to, kas notiek ar plastmasas maisiņiem, ja tie nepārstrādāti nonāks apkārtējā vidē. Pēc tam devāmies pie floristikas pulciņa audzēkņiem un prezentējām viņiem savu darbu.

Rīgas Dabaszinību skolas audzēknes skolotājas Ivandas Spulles-Meieres vadībā guvušas panākumus Rīgas izglītības iestāžu vizuāli plastiskās mākslas konkursā “Gleznojumi uz zīda un stikla. Latvijas ainava”!

Konkursa kategorijā “Gleznojumi uz stikla” sākumskolas vecuma grupā Līva Curika ieņēma godalgoto 2. vietu, savukārt Madara Ošiņa un Ance Daukste saņēma žūrijas atzinību. Paldies audzēknēm un skolotājai Ivandai Spullei-Meierei!

Rīgas Dabaszinību skolas audzēknes guvušas atzinību bērnu un jauniešu centra IK Auseklis rīkotajā bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli-plastiskās mākslas konkursā-izstādē MOCĪŠA DARBNĪCA-13, kas notika no 29. janvāra no 27. februārim.

II pakāpes diplomu ieguvusi Anete Mārtuža, atzinības saņēmušas – Aiga Irbe Blūma, Betija Zemīte, Ance Sproģe, Marta Ulisi Elksniņa. Apsveicam dalībnieces un pedagoģi Violu Bozkurtu!

Rīgas Dabaszinību skolas Vides spēļu pulciņa divas audzēknes piedalījās Rīgas atklātajā bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkursā – izstādē „LEĻĻU MĀJA 6. LATVIEŠU AUTORU BĒRNU DZEJOĻU, STĀSTU UN PASAKU VAROŅI”. 

Lasīt tālāk ...

Sadarbības partneri