Vides izziņas spēļu konkursa „Iepazīsti vidi!” Rīgas atklātā kārta notiks 24.04.2019., šī gada tēma “Ūdens. Ūdens? Ūdens!”.

Izveido savu aizraujošo spēli, iepazīstini visus ar to, izspēlē citu autoru veidotās spēles, smelies idejas turpmākajai darbībai!

Visas iesūtītās spēles atbilstoši nolikumam piedalīsies klātienes Rīgas kārtā.

Piedalīties var Rīgas un citu pilsētu/ novadu interešu, vispārējās, speciālās un profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi individuāli vai komandā 2-5 dalībnieki. Spēles var būt dažādas pēc satura un formas – lomu spēles, galda spēles, imitācijas spēles, datorspēles, kustību spēles u.c. Spēlēm jābūt ar izziņas elementiem – dalībnieks, to spēlējot, uzzina kaut ko jaunu par vidi, saistībā ar tematu.

Vides izziņas spēļu konkursa “Iepazīsti vidi!” mērķis ir veicināt jauniešu izpratni par nepieciešamiem ekoloģiskiem pasākumiem pilsētvidē un popularizēt vides interešu izglītību, kā arī sekmēt skolēnu izpratni par vidi un tās problēmām.

  • Pieteikšanās līdz 12. aprīlim.
  • Konkurss notiek 2019. gada 24. aprīlī plkst. 15.00 Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1, Rīgā
  • Šogad pieteikumu sagaidām no Tevis elektroniski, izmantojot vietni http://ej.uz/vides_speles_2019 , papildus materiālus - detalizētus spēles noteikumus, spēli elektroniskā formātā (ja ir) , uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Nolikums (.doc) un plašāka informācija par šo un citiem pasākumiem www.rds.lv , www.intereses.lv

Jautājumu gadījumā, lūgums sazināties ar BJVIC “Rīgas Dabaszinību skola” izglītības metodiķi Daci Nagli pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Informāciju sagatavoja Bērnu un jauniešu vides izglītības centra “Rīgas Dabaszinību skola”
izglītības metodiķe DaceNagle, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sadarbības partneri