Aicinājums ikvienam Āgenskalna un visas Rīgas senioram un ģimenēm ar maziem bērniem – izmantojiet iespēju Rīgas Dabaszinību skolas siltumnīcās iekopt savu stūrīti un izaudzēt sev tomātus, gurķus, dilles, salātus un visu ko citu, kas tik vien aug siltumnīcā! Sāksim sēt un stādīt jau marta beigās un aprīļa mēnesī un audzēsim visas vasaras garumā. Raža, protams, paliek pašam nešanai mājās!

Pirmā tikšanās un iepazīšanās marta beigās – 29. marta pēcpusdienā no plkst. 16.00 Rīgas Dabaszinību skolas telpās Ernestīnes ielā 8A. Tikšanās reizē piedalīsies upcycling entuziasti no biedrības "homo ecos:", kas ierādīs, kā no veciem traukiem pagatavot smukus un ērtus zaļumu podus palodzēm. Ja netiekat tad, droši zvaniet, rakstiet vai nāciet ciemos citā dienā, jo projektam var pievienoties jebkurā brīdī līdz vasaras sākumam.

Projekts mērķis ir dot iespēju Āgenskalna un citu vietējo apkaimju vientuļajiem pensionāriem un ģimenēm ar maziem bērniem izaudzēt pašiem sev dārzeņus Rīgas Dabaszinību skolas siltumnīcā. Tādejādi veicinās šo cilvēku sociālu integrēšanos un rosinās jēgpilni pavadīt brīvo laiku, pašu spēkiem izaudzējot ekoloģisku pārtiku.

Bērnu un jauniešu vides izglītības centrs “Rīgas Dabaszinību skola” īsteno projektu Izaudzē un ēd ekoloģiski!” Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Projekta vadītāja: Ineta Bērziņa, tālrunis: 27842663

Kontakti: Ernestīnes iela 8A, Āgenskalns, Rīga,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālrunis 67617732, 27842663

Sadarbības partneri