12 stundu profesionālās pilnveides kursi vides izglītības skolotājiem!

Bērnu un jauniešu vides izglītības  centrs “Rīgas Dabaszinību skola” organizē 12 stundu profesionālās pilnveides kursu programmu vides izglītības skolotājiem „Pētniecisko darbu izstrāde un izmantošana interešu izglītības programmas īstenošana”.

Programmas mērķis ir pilnveidot skolotāju profesionālo kompetenci izstrādāt pētnieciskos darbus un izmantot tos interešu izglītības programmas mērķu sasniegšanai. Programma ietvertas lekcijas, praktiskas nodarbības un dalībnieku pieredzes apmaiņa.  Pēc programmas apguves tās dalībniekiem būs zināšanas un izpratne par eksperimentiem, kas noderīgi dalībai dažādos forumos un konkursos, piemēram,  forumā “Skolēni eksperimentē”. Skolotāji pratīs sagatavot skolēnus dalībai forumā.

Kursi ir saskaņoti ar Rīgas Informatīvi izglītības metodisko centru.

Kursi notiks Latvijas Universitātē, Ķīmijas fakultātē, Kr. Valdemāra ielā 48, 58. telpā no plkst. 15.00 līdz 18.00.

  • 28. novembrī, 
  • 5. decembrī, 
  • 12. decembrī.

Pieteikumu sūtīt BJVIC “Rīgas Dabaszinību skola” izglītības metodiķim Pāvelam Pestovam uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2014. gada 14. novembrim.

Pāvels Pestovs
BJVIC „Rīgas Dabaszinību skola”
Izglītības metodiķis
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sadarbības partneri