Apceļot Eiropu četrās nedēļās? Nogaršot nacionālos ēdienus, izdejot dejas, izdziedāt dziesmas un pat pagatavot katrai valstij raksturojošu suvenīru ar paša rokām? Vai tas maz ir iespējams? Jā, Rīgas bērnu un jauniešu centri pierādīs, ka ir iespējams apceļojot visu Eiropu četrās nedēļās! Četras sestdienas no 4.-25. oktobrim bērni, jaunieši, (vec)-vecāki, radi, draugi un kaimiņi ir aicināti pievienoties Rīga- Eiropas kultūras galvaspilsēta CEĻA KARTES galamērķos – 14 bērnu un jauniešu centros, kas aizvedīs interesentus nebijušos piedzīvojumos pa Eiropu, iepazīstot daudzpusīgo Eiropas tautu kultūras. 

Iepazīsti Apvienoto Karalisti Bērnu un jauniešu vides izglītības centrā “Rīgas Dabaszinību skola”, Ernestīnes ielā 8A, 2014. gada 4. oktobrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00.

Pārdaugavas ”zaļajā oāzē”, Rīgas Dabaszinību skolas dārzā, Tev būs iespēja iepazīties ar dažādām Apvienotās Karalistes tradīcijām, aktīvi piedaloties dažādās radošajās darbnīcās visas dienas garumā.

Radošajās darbnīcās Tev būs iespēja apceļot visu Apvienoto Karalisti, iepazīt tās krāšņumu, varenību un daudzveidību! 

  • Izveido savu Titāniku un veiksmīgi nokļūsti līdz galamērķim!
  • Izveido savu Velsas pili – pašu skaistāko visā karalistē!
  • Izmēģini savus spēkus futbolā – darbīgi intelektuālā aktivitātē!
  • Klusiņām izmēģini savu veiksmi Šaujampulvera plāna īstenošanā!
  • Iegūsti pats savu karaļa varas un miera simbolu Tjudoru (Tudor) rozi!
  • Visas dienas garumā, nesteidzīgi pie dabas krūts izbaudi īstu angļu tēju!

Neaizmirsti ceļojumā nodrošināties ar CEĻA KARTI, to varēsi saņemt uz vietas pasākuma laikā, kā arī iepriekš RĪGA-2014 stendos. Ja apmeklēsi vismaz četrus piedzīvojuma galamērķus un sakrāsi četrus zīmodziņus, varēsi piedalīties lielajā IZLOZĒ! Seko informācijai Facebook (saite) un uzzini, kādas balvas tevi sagaida! Iespējams, kādam būs iespēja doties īstā ceļojumā? Pavisam drīz to varēsi uzzināt!

Tiekamies Eiropas piedzīvojumā BJVIC “Rīgas Dabszinību skola” un 13 citos galamērķos, jo nav vienkāršāka veida, kā apceļot Eiropu!

Sadarbības partneri